Arcatera

Forum klanu Arcatera

Ogłoszenie

Nudy... :p

#1 2009-01-13 16:27:23

Jousen

Mistrz

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2008-12-15
Posty: 39
Punktów :   

Obowiązki

Więc tak...
Mam kilka planów, które trzeba w dość szybkim czasie zorganizować, żeby ten klan zaczął jakoś funkcjonować.
Wymienie je w punktach, żeby łatwiej było Wam odczytać.
1. Musimy jakoś zmusić ludzi do zalogowania sie na forum. Tutaj będziemy załatwiać większość spraw związanych z klanem.
2 Zmiana podatków. Mniejsze i chyba lepiej bedzie płacić je co tydzień. Komu by się chciało tak codziennie wpłacać takie kosmiczne sumy? (oczywiście Lookis wiem, ze Ty wpłacałeś i dziękuję Ci za to )
3. Liczę na Wasze pomysły co do klanu. Jakieś "nowości"...
4. Rada klanu musi być bardziej aktywna...
5. Należy porozdzielać ludziom w klanie obowiązki, ale do tego powinni zalogować się na forum. Chciałabym żeby sami się do czegoś zgłosili, bo nie chcę ich do niczego zmuszać. Obowiązki czyli:
- systematyczne przeglądanie Targowiska i wyszukiwanie ciekawych ofert, podawanie ich reszcie klanu
-skarbnik (chyba wiadomo... będzie pilnować, aby wszyscy płacili podatki i karać leni w razie potrzeby )
-wewnętrzny dyplomata, czyli ktoś kto co jakiś czas bedzie przeprowadzał sondy lub coś w tym rodzaju na temat tego, co ludzie sądzą o klanie, jak się czują, co chcieliby zmienić itp. Rozstrzygałby też pomniejsze spory w klanie (jak na razie takich nie ma )


Na razie to tyle... miałam jeszcze parę pomysłów, ale wyleciały mi z głowy. Zapewne niedługo sobie je przypomnę. Teraz jednak zajmijmy się tymi, które podałam. Co Wy na to?

Offline

 

#2 2009-01-13 20:02:48

Isuri

Zastępca Mistrza

Zarejestrowany: 2008-12-10
Posty: 107
Punktów :   

Re: Obowiązki

nie mogę być jednocześnie zastępcą mistrza, wewnętrznym dyplomatą, skarbnikiem i tym szukającym ofert na targowisku? ~.^

Jousen napisał:

1. Musimy jakoś zmusić ludzi do zalogowania sie na forum. Tutaj będziemy załatwiać większość spraw związanych z klanem.

a może by taki prosty sposób - zarejestruj się na forum, albo Cię wyrzucimy z klanu? a jeżeli mimo to się nie zarejestruje... no cóż, chyba lepiej mieć w klanie 4 osoby udzielające się na forum, niż 50 nic nie robiących

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.navyseal.pun.pl www.ib4um.pun.pl www.golf4.pun.pl www.shinobi-fate.pun.pl www.abramakabra.pun.pl